Internationale Kanodag 2008

Internationale kanodag

Een paar uurtjes gezellig kano?n met familie en vrienden

Op zondag 8 juni is het de internationale kanodag. Njord wil deze dag het kanovaren onder de aandacht brengen bij familie, vrienden of kennissen van leden. Wij nodigen daarom onze leden uit die zondagmiddag mensen uit deze kring uit te nodigen om een paar uurtjes gezellig te komen kano?n en op deze wijze hen kennis te laten maken met het kano?n.

LKV Njord hoopt op deze manier ook meer mensen te interesseren voor de kanosport en het zou heel mooi zijn als we daar ook nog een aantal nieuwe leden aan over zouden houden. Voorop staat natuurlijk een heerlijk middagje kano?n voor liefhebbers. Wij, het bestuur van Njord, hopen op een een grote deelname en enthousiasme bij onze leden om hier een bijdrage aan te leveren.

Kijk dus eens rond onder uw familie, vrienden en kennissen.
Laat ze kennis maken met deze leuke vrije tijds besteding.
We varen met hen een leuk stukje op de Berkel tot de Kloese
daar wordt er gepauzeerd met een versnapering
waarna we weer terug varen naar het clubgebouw.

Zondag 8 juni
14.00 uur tot 17.00 uur.
Aanmelden bij Henk Groeneveld
0575 528157
l.groeneveld7@upcmail.nl